098-704-6435

098-262-2141


ПН-ПТ 09:30-18:30, СБ 10:00-17:00, НД 11:00-17:00

Для чого потрібен наматрацник?

Уявіть, що на Вас одягнута білосніжна сорочка і Ви сідаєте обідати. Щоб не забруднитися, Ви одягаєте серветку, яка збереже чистоту сорочки. Якщо серветка забрудниться, її набагато простіше випрати, ніж сорочку. Подібні функції виконують і наматрацники. Вони є свого роду серветками для матраців...


Які ж переваги використання наматрацників?

Вони повністю захищають матрац від будь-яких забруднень (рідини, бруду, пилу) і таким чином збільшують термін служби матраца.

Наматрацники можна прати. Просто уявіть, скільки мороки з'явиться у Вас, якщо вимажеться сам матрац. Плями з нього вивести дуже проблематично, а іноді і зовсім неможливо. Якщо чохол матраца не знімний, то без дорогої хімчистки позбутися плями не вийде, а вивести пляму з наматрасника не складає труднощів. В крайньому випадку, Ви завжди можете замінити старий наматрацник на новий. Вартість таких виробів набагато менше, ніж ціна матраців.

Наматрацник надійно кріпиться до матраца. Наматрацник може фіксуватися на матраці за допомогою гумок на розі. Такі наматрацники захищають тільки верхню частину матрацу. Також існують вироби, виконані у вигляді чохлів. Вони закривають як верхню, так і бічні частини матрацу. Закріплений наматрацник не буде рухатися в той час, як Ви спите, що зробить сон комфортним. Крім цього, за допомогою наматрасника Ви можете об'єднати 2 односпальних матраца в одне ціле.

Наматрацники виготовляються з гіпоалергенних матеріалів: натуральної бавовни, овечої вовни, лляної вати, трикотажної тканини, жаккарду, синтепону. Дані складові пропускають повітря, зберігають тепло і, як наслідок, створюють оптимальні кліматичні умови для сну.

Оптимізація жорсткості. Іноді буває так, що при покупці матрац здається ідеальним. А вже після того, як на ньому поспиш, він виявляється занадто або недостатньо твердим. Використання наматрацника дозволить оптимізувати жорсткість матрацу і створити комфортні умови для здорового сну.