098-704-6435

098-262-2141


ПН-ПТ 09:30-18:30, СБ 10:00-17:00, НД 11:00-17:00

Який пружинний матрац вибрати?

Люди вже настільки звикли до комфортабельному місця для сну в вигляді м'якого ліжка або дивану, що вже й думати не хочуть про відпочинок на популярних в радянські часи ліжка з панцирної сіткою. Не секрет, що хороший сон і відпочинок може забезпечити не саме ліжко, хоча і воно є важливим, а й правильно підібраний матрац.

Вибір матраца - справа дуже копітка, і до неї потрібно підходити відповідально, і щоб забезпечити собі максимально комфортне спальне місце, важливо знати з чого і як виготовляються матраци. Як відомо, існує безліч пружинних блоків, а також інноваційних технологій для виробництва безпружинних матраців. У цій статті ми розповімо про те, які існують пружинні блоки, а також в чому полягають їх відмінності і переваги...

 

Використовувані типи пружинних блоків в матрацах

1. Bonnel (залежний блок пружин)

Найвідоміший і поширений блок пружин, який ще називають класичним. У ньому пружини з'єднані між собою за нижню і верхню основу. Кожна пружина трохи звужується до центру і розходиться до країв, нагадуючи собою пісочний годинник. Подібні блоки ще називають залежними, і у них є свої переваги: розподіл навантаження рівномірно на кожну пружину та відносно невисока вартість. Але суттєвим недоліком є те, що хребет людини на такому матраці не буде знаходитись у правильному (природньому) положенні під час сну, тому рекомендуємо зосередитись на наступних пружинних блоках.


2. Pocket Spring (незалежний блок пружин)

Пружинний блок нового покоління, в якому пружини можуть стояти як в шаховому порядку, так і щільними рядами, утворюючи своєрідні стільники. Пружини виконані у формі діжок, і кожна «одягнена» в спеціальний чохол. Своєрідні мішечки з'єднуються спеціальним клеєм між собою. Такі матраци здатні повторити контури тіла і забезпечити потрібну підтримку.


3. SmartSpring Multizone

Завдяки збільшенню щільності розташування пружин даний блок забезпечує більшу жорсткість, ніж у блоку PocketSpring, але, в той же час, має всі властивості, як і розглянутий вище тип. Слід сказати, що в блоках пружин типу Multizoneв районі стегон жорсткість пружин буде найбільшою, і найменшою в районі шиї і кінцівок. Ці властивості забезпечать максимальне розслаблення для Вашого тіла. 


До переваг пружинних блоків незалежного типу можна віднести:

· Підвищені ортопедичні властивості. Відсутність «ефекту хвилі». Стискатися будуть лише ті пружини, на які припадатиме навантаження, що забезпечить її точковий розподіл.

· Відсутня тертя пружин, а, отже, Ви не почуєте неприємного слуху скрипу.

Пружинні блоки є основою практично будь-якого матраца і використовуються спільно з різними наповнювачами: пінополіуританом, кокосової койрой, латексом, повітряної піною, термоволокно. Всі вищевказані матеріали є гіпоалергенними і відповідають найвищим вимогам за якістю.

Сподіваємося, що викладений матеріал стане в нагоді Вам при виборі матраца. Кожен пружинний блок має свої переваги, а тому вибір завжди залишиться за Вами. Ви можете підібрати матрац з будь-яким пружинним блоком, необхідним ступенем жорсткості і наповненням за допомогою наших консультантів в магазині або за телефоном гарячої лінії.