098-704-6435

098-262-2141


ПН-ПТ 09:30-18:30, СБ 10:00-17:00, НД 11:00-17:00

Як вибрати матрац для підлітка?

Як вибрати матрац для підлітка?

Коли дитина досягає віку 8-12 років, приходить пора змінити дитячий матрац на підлітковий. У підлітковий період відбувається активне формування хребта і скелета.

Дуже часто саме в ці роки закладаються дефекти розвитку, які в наступні роки призводять до прогресуючим захворюванням опорно-рухового апарату і супроводжують людину все життя, що залишилося...


Формування правильної постави і положення хребта залежить, в тому числі, і від правильного положення тіла під час сну. Тому до вибору підліткового матраца потрібно підходити з особливою увагою.

Довжина матраців для підлітків становить від 190 до 200 см, а ширина - 80, 90 або 120 см. Підбирати його слід з урахуванням того, що в цьому віці людина росте особливо швидко. А це означає, що варто брати матрац з солідним запасом. При цьому обмеження на лінійні розміри матраца може надавати ліжко, якщо вона також підліткова і має певні параметри.


Рівень жорсткості

Як правило, саме в підлітковому віці ортопеди фіксують прояви такого порушення розвитку хребта як сколіоз. Тому не варто купувати для дитини м'які матраци. Жорсткий матрац допоможе сформувати правильну поставу і м'язовий корсет. Краще спробувати матрац середньої жорсткості. Варто сходити з дитиною в спеціалізований магазин, де можна випробувати матраци з рівнем жорсткості «середній» і «вище середнього».

Полежавши на матрацах цих типів по 5-10 хвилин, підліток зможе зробити певні висновки про зручність користування тим чи іншим виробом. Якщо неприємні відчуття відсутні, значить сподобався матрац можна купувати. Оцінюючи рівень жорсткості матраца, варто обов'язково враховувати власну вагу підлітка. Для людей з вагою менше 60 кілограмів зазвичай немає необхідності купувати матраци з підвищеним рівнем жорсткості. Такими для них вироби із середнім рівнем жорсткості і навіть деякі м'які матраци.

Користуючись цими правилами, ви зможете підібрати відповідний матрац для свого чада. Головне, не поспішати з покупкою і випробувати кілька різних моделей. Таку можливість Вам нададуть в нашому складі-магазині «Склад Матраців», де представлений широкий вибір матраців кращих виробників.