098-704-6435

098-262-2141


ПН-ПТ 09:30-18:30, СБ 10:00-17:00, НД 11:00-17:00

Натуральний латекс: для чого він потрібен в матраці?

Натуральний латекс виготовляється з спіненого соку гевеї, більш відомої як каучукове дерево. Найчастіше латекс поставляється з Малайзії та Індонезії, однак значна частка виробництва є і в Бразилії.


Чому латекс?

Натуральний латекс зі спіненого соку каучукового дерева завдяки своїй пористій структурі вміє «дихати», сприяючи комфортній терморегуляції і забезпечуючи свіжість спального місця.

100% натуральність латексу, що використовується у виробництві матраців, дозволяє матеріалу зберігати всі свої природні властивості: чудову пружність і м'якість, стійкість до зношування, гіпоалергенність, гігієнічність.


Де використовується латекс?

Часто натуральний латекс використовується в якості наповнювача для ортопедичних матраців. Справа в тому, що латекс реагує на навантаження тільки в точках безпосереднього тиску, не розтягуючись і не деформуючись. Це дозволяє тілу людини приймати найбільш зручну позу під час сну, з максимальним розслабленням і розвантаженням хребта. 


У матрацах та інших спальних аксесуарах натуральний латекс можна зустріти в трьох основних формахмонолітний блок, перфорований латекс, рифлений латекс. Власне, з монолітним блоком все зрозуміло, а ось дві інші форми, крім описаних вище властивостей матеріалу, володіють і рядом примітних особливостей.

 

Натуральний латекс: для чого він потрібен в матраці?

Зокрема, рифлений латекс використовується тоді, коли виріб необхідно наділити масажним ефектом. Опукла неоднорідна поверхня матеріалу сприяє стимуляції кровоносних судин, покращує капілярний кровообіг, завдяки чому м'язи сплячої людини швидше розслабляються і звільняються від продуктів розпаду молочної кислоти.

Перфорація латексу використовується для того, щоб розділити блок матеріалу на різні зони жорсткості: чим частіше отвори і чим більше вони по діаметру, тим м'якше виходить зона. Зазвичай зустрічаються трьох-, п'яти- і семизонні матраци. Наприклад, найбільш м'які зони розташовані в «голові» і «ногах» матрацу, а центральна частина виробу, де в теорії буде знаходитися поперек людини, навпаки, має більш високу жорсткість. Ну і, природно, для підвищення комфорту і збільшення позитивних ефектів перфорований і рифлений латекс часто поєднують в рамках одного виробу.

Латекс як складовий елемент можна знайти у багатьох ортопедичних матрацах серед нашого асортименту, а конультанти «Склад Матраців» допоможуть Вам вибрати необхідний Вам варіант.