098-704-6435

098-262-2141


ПН-ПТ 09:30-18:30, СБ 10:00-17:00, НД 11:00-17:00

 


Матрац Смайлик

Гарантiя
1 рiк
  • Виробник: Велам
  • Артикул: Смайлик
  • Тип начинки: Безпружинний
  • Висота матраца: 5 см
  • Жорсткість: Середній
  • 375 грн


Доступні опції


Доставка
Вінниця
Доставка
замовлення вiд 5000 грн.
300 грн.
безкоштовно
Доставка
замовлення до 5000 грн.
300 грн.
250 грн.
прилеглі населенні пункти 
Агрономічне, Стрижавка, Зарванці, Якушенці, Вінницькі Хутори, Писарівка, Лука Мелешківська, Майдан Чапельський
Доставка
замовлення вiд 7000 грн.
400 грн.
безкоштовно
Доставка
замовлення до 7000 грн.
400 грн.
350 грн.
по Україні
Доставка по Україні здійснюється лише при 100% передоплаті

Матрац "Смайлик" серії Бейбі виготовляється відомим українським виробником під брендом "Велам". Відноситься до дешевих за вартістю безпружинних дитячим моделям середньої жорсткості. Головними його перевагами є: оригінальний дизайн, високі ортопедичні (ергономічні) якості, використання тільки природних матеріалів без синтетики і інших шкідливих для здоров'я дітей речовин, гіпоалергенність, висока гігієнічність. Підходить для дітей дошкільного віку або ж школярів молодших класів.

Склад шарів:
1. Бавовняний чохол (стьобаний).
2. М'який нетканий матеріал "Sprut".

«Sprut»© - об’ємний нетканий волокнистий настильний матеріал. Відрізняється здатністю підвищувати ефект пружності поверхонь матраца. Авторські (ТМ «ВЕЛАМ») технології безпрограшного поєднання ПЕТ волокон з волокнами вовни, бавовни, конопель створюють визначальні якості матеріалів для матраців: максимальний ступінь повітропроникності, теплогенерації і теплообміну. Матеріали екологічно безпечні, піддані високотемпературному впливу.

Вовна - натуральні волокна вовни різних, які використовуються в наповнювачі для чохлів матраців та ковдр. Вовна мериносів (порода овець) - особливо делікатні волокна, вони дорожче інших і догляд за такими виробами такий же дбайливий і делікатний. Застосування волокон вовни в матеріалах для матраців (у т.ч. відновлених) значно покращує їх якість за рахунок властивості створювати оптимальний мікроклімат і зберігати тепло. Їх присутність - визначальна особливість ефекту «Зима-Літо».

Бавовна - волокна рослинного походження. Один з найбільш практичних матеріалів, що володіє високою гігієнічністю і антистатичними властивостями. Застосування волокон бавовни в матеріалах для матраців (у т.ч. відновлених) забезпечує природний баланс вологи, сприяє гігієні та оптимальному мікроклімату середовища. Їх присутність - визначальна особливість ефекту «Зима-Літо».
Використання в нетканих матеріалах відновлених волокон вовни та бавовни дозволяє урізноманітнити структуру об’ємних наповнювачів і настилів, використовувати варіації їх густини і ступені пружності.


Основнi характеристики
Тип начинки Безпружинний
Висота матраца 5 см
Жорсткість Середній

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший