098-704-6435

098-262-2141


ПН-ПТ 09:30-18:30, СБ 10:00-17:00, НД 11:00-17:00

Матрац Коко-Фаворит

  • Виробник: Велам
  • Артикул: Коко-Фаворит
  • Тип начинки: Безпружинний
  • Висота матраца: 10 см
  • Жорсткість: Середній
  • 1 002 грн


Доступні опції


Доставка
Delivery

«КОКО-ФАВОРИТ». Дуже популярний матрац. Основа з листа кокосової латексованої койри, відрізняється пружністю і довговічністю. Додаткові настили нетканого матеріалу «Sprut» забезпечують ідеальну повітропроникність. За рахунок використання волокон бавовни і шерсті - матрац має ефект «Зима-Літо». Стьобаний чохол з якісних бавовняних тканин підкреслює індивідуальність і створює настрій.

Склад шарів:
1. Чохол: стьобаний на наповнювачі «Sprut», тканина - бавовна

Подробнее: http://velam.com.ua/ua/catalog/matrats_bespruzhinnyj_koko_favorit
2. Основа - койра кокосова
3. Настил - матеріал нетканий «Sprut» з домішками волокон вовни і бавовни (ефект «Зима-Літо») 

Кокосова койра - плити з волокон коричневої «сорочки» кокосового горіха, скріплених напиленням латексних розчинів. У меблевому виробництві койру використовують у якості основ і настилів. Основні переваги екологічно чистого природного матеріалу: бактерицидні властивості, несхильність до гниття, нездатність викликати алергічні реакції. Щільність плит койри - 80-90 кг/м3. Просочена латексом структура створює напівжорстку, пружну основу - найважливіший аспект довговічності матраца. Чим вище щільність - тим твердіше матрац.

«Sprut»© - об’ємний нетканий волокнистий настильний матеріал. Відрізняється здатністю підвищувати ефект пружності поверхонь матраца. Авторські (ТМ «ВЕЛАМ») технології безпрограшного поєднання ПЕТ волокон з волокнами вовни, бавовни, конопель створюють визначальні якості матеріалів для матраців: максимальний ступінь повітропроникності, теплогенерації і теплообміну. Матеріали екологічно безпечні, піддані високотемпературному впливу.

Вовна - натуральні волокна вовни різних, які використовуються в наповнювачі для чохлів матраців та ковдр. Вовна мериносів (порода овець) - особливо делікатні волокна, вони дорожче інших і догляд за такими виробами такий же дбайливий і делікатний. Застосування волокон вовни в матеріалах для матраців (у т.ч. відновлених) значно покращує їх якість за рахунок властивості створювати оптимальний мікроклімат і зберігати тепло. Їх присутність - визначальна особливість ефекту «Зима-Літо».

Бавовна - волокна рослинного походження. Один з найбільш практичних матеріалів, що володіє високою гігієнічністю і антистатичними властивостями. Застосування волокон бавовни в матеріалах для матраців (у т.ч. відновлених) забезпечує природний баланс вологи, сприяє гігієні та оптимальному мікроклімату середовища. Їх присутність - визначальна особливість ефекту «Зима-Літо».
Використання в нетканих матеріалах відновлених волокон вовни та бавовни дозволяє урізноманітнити структуру об’ємних наповнювачів і настилів, використовувати варіації їх густини і ступені пружності.


Основнi характеристики
Тип начинки Безпружинний
Висота матраца 10 см
Жорсткість Середній

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший