098-704-6435

098-262-2141


ПН-ПТ 09:30-18:30, СБ 10:00-17:00, НД 11:00-17:00

Матрац Смайлик

  • Виробник: Велам
  • Артикул: Смайлик
  • Тип начинки: Безпружинний
  • Висота матраца: 5 см
  • Жорсткість: Середній
  • 423 грн


Доступні опції


Доставка
Delivery

Матрац "Смайлик" серії Бейбі виготовляється відомим українським виробником під брендом "Велам". Відноситься до дешевих за вартістю безпружинних дитячим моделям середньої жорсткості. Головними його перевагами є: оригінальний дизайн, високі ортопедичні (ергономічні) якості, використання тільки природних матеріалів без синтетики і інших шкідливих для здоров'я дітей речовин, гіпоалергенність, висока гігієнічність. Підходить для дітей дошкільного віку або ж школярів молодших класів.

Склад шарів:
1. Бавовняний чохол (стьобаний).
2. М'який нетканий матеріал "Sprut".

«Sprut»© - об’ємний нетканий волокнистий настильний матеріал. Відрізняється здатністю підвищувати ефект пружності поверхонь матраца. Авторські (ТМ «ВЕЛАМ») технології безпрограшного поєднання ПЕТ волокон з волокнами вовни, бавовни, конопель створюють визначальні якості матеріалів для матраців: максимальний ступінь повітропроникності, теплогенерації і теплообміну. Матеріали екологічно безпечні, піддані високотемпературному впливу.

Вовна - натуральні волокна вовни різних, які використовуються в наповнювачі для чохлів матраців та ковдр. Вовна мериносів (порода овець) - особливо делікатні волокна, вони дорожче інших і догляд за такими виробами такий же дбайливий і делікатний. Застосування волокон вовни в матеріалах для матраців (у т.ч. відновлених) значно покращує їх якість за рахунок властивості створювати оптимальний мікроклімат і зберігати тепло. Їх присутність - визначальна особливість ефекту «Зима-Літо».

Бавовна - волокна рослинного походження. Один з найбільш практичних матеріалів, що володіє високою гігієнічністю і антистатичними властивостями. Застосування волокон бавовни в матеріалах для матраців (у т.ч. відновлених) забезпечує природний баланс вологи, сприяє гігієні та оптимальному мікроклімату середовища. Їх присутність - визначальна особливість ефекту «Зима-Літо».
Використання в нетканих матеріалах відновлених волокон вовни та бавовни дозволяє урізноманітнити структуру об’ємних наповнювачів і настилів, використовувати варіації їх густини і ступені пружності.


Основнi характеристики
Тип начинки Безпружинний
Висота матраца 5 см
Жорсткість Середній

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший