Подушка ортопедична з піною пам'яті "Memory Wave" 50х32 см

Кількість обмежена!
  • Артикул: Memory Wave
  • 999грн


Акція з 02.01.2023 до 31.03.2023

Знижка на ортопедичну подушку Memory Wave!

1299 грн   999 грн

Подушка має хвилеподібну форму. Виготовлена з матеріалу «Memory foam», який ідеально повторює контури шиї, забезпечує прекрасну підтримку шийних відділів хребта і голови. Подушка подібної форми сприяє кращій циркуляції крові, розслабленню м'язів. Чохол з'ємний на застібці.

Розмір подушки: 50 х 32 х 9/10 см

Наповнювач: memory (піна з ефектом пам'яті)

Чохол: стрейч-жаккард, з'ємний


Піна з пам'яттю - сучасний матеріал, який був розроблений в дослідницькому центрі NASA з метою захистити астронавтів від сили гравітації під час запуску космічного корабля. Однак її унікальні властивості швидко завоювали популярність у побуті і сьогодні використовуються при виготовленні постільного приладдя для тих, хто справді цінує комфортний відпочинок.

На відміну від інших наповнювачів, в'язкоеластичній піні з пористою структурою притаманна більша щільність, і разом з тим вона чутлива до температури тіла. Завдяки своїй структурі цей матеріал ідеально підлаштовується під форму і вагу Вашої голови, а коли тиск зникає, піна з пам'яттю повертається до своєї початкової форми. Тому, уві сні Ви більше не відчуваєте поверхню подушки. Виникає враження, ніби Ви опинилися у невагомості!

Окрім того, піна з пам'яттю несприятлива для пилових кліщів. Тому ортопедичну подушку з піною пам'яті можна порадити всім людям, які страждають від алергії. Час позбавитись від невидимих сусідів - зітхніть з полегшенням!


Ергономічний дизайн поверхні, яким володіють ортопедичні подушки з піною пам'яті, забезпечує комфортне розташування голови і шиї. М'язи спини не напружуються під час сну, як у випадку з великими пір'яними подушками, які люди звикли підкладати не тільки під голову, а й під плечі. Конструкція виробу максимально знижує тиск на шию і спинний хребет, що сприяє розслабленню всього організму і здоровому сну.Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший