Акцiя
  • Матрац Daily 2 в 1
  • Матрац Daily 2 в 1

Матрац Daily 2 в 1

Гарантiя
1.5 роки
  • Виробник: Sleep&Fly
  • Артикул: Daily 2 в 1
  • Навантаження: 130 кг.
  • Тип начинки: Незалежний пружинний блок
  • Висота матраца: 20 см
  • Жорсткість: Жорсткий/Середній
  • 3 770грн


Доступні опції


Матрац Daily 2 в 1 - це двосторонній ортопедичний матрац преміум-класу з двома різними ступенями жорсткості.

Зимова сторона матраца містить комірчастий пінополіуретан - полімер, який має еластичну пористу структуру. Пінополіуретан - найбільш м'який і комфортний настилочний матеріал, застосований у матраці Daily 2 в 1.

Шар термовойлока захищає пінополіуретан від металевих пружин і додає матрацу додаткову жорсткість і пружність, дозволяючи рівномірно розподіляти навантаження.

Літня сторона матраца містить латексовану кокосову плиту, виготовлену за технологією PoliTex ®. На одній стороні розташована сітка з 100% поліестерового матеріалу, завдяки якій волокна кокоса захищені від впливу пружин.

Пружинний блок матраца Daily 2 in1 складається з незалежних пружин «Pocket Spring». Кожна пружина знаходиться в окремому мішечку, що дозволяє точково розподілити навантаження між ними і досягти вираженого ортопедичного ефекту. Пружинний блок «Pocket Spring» скріплений по периметру рамою з прокатної сталі, завдяки якій пружини фіксуються на краю матраца і не вириваються назовні. Матрац Daily 2 в 1 містить 272 пружини на кв. метр.

Таке поєднання різної жорсткості сторін в матраці Daily 2 в 1 створює ефект відпочинку на двох різних матрацах, що добре впливає на Ваше здоров'я і настрій.

Чохол матраца Daily 2 в 1 виготовлений з бельгійської жаккардової тканини з мікрофіброю білого кольору підвищеної міцності. На чохол нанесені логотипи Sleep & Fly.

З одного боку, чохол матраца прошитий шарами синтепону і бавовняної вати, а з іншого - шарами синтепону і вовняного волокна. Бавовна володіє чудовими абсорбуючими властивостями, а шерсть рівномірно поширює тепло по всьому матрацу. Така конструкція чохла забезпечує комфортний сон як влітку, так і взимку.

Чохол матраца Daily 2 в 1 містить аератори для забезпечення циркуляції повітря усередині матраца

Основнi характеристики
Навантаження 130 кг.
Тип начинки Незалежний пружинний блок
Висота матраца 20 см
Жорсткість Жорсткий/Середній

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший