Матрац Extra Latex

Гарантiя
1.5 роки
  • Виробник: Sleep&Fly
  • Артикул: Extra Latex
  • Навантаження: 130 кг.
  • Тип начинки: Незалежний пружинний блок
  • Висота матраца: 21 см
  • Жорсткість: Середній
  • 7 943грн


Доступні опції


Матрац Extra Latex - це двосторонній ортопедичний елітний матрац VIP класу середньої жорсткості. В якості м'якого наповнювача застосовується перфорований латекс.

Латекс - високоякісний, довговічний матеріал, що має в своєму складі натуральний сік каучукового дерева гевеї, який шляхом спінювання і вулканізації набуває пористої структури. Наскрізні отвори перфорації, зроблені в латексі, забезпечують відмінну вентиляцію. Латекс вважається ідеальним наповнювачем для матраців, оскільки точно передає навантаження на пружини, витримує високий тиск і відмінно відновлює форму, повторює контури тіла людини і дозволяє хребту знаходитися у правильному анатомічному положенні. Товщина латексу в матраці Extra Latex становить 2 см.

За шаром латексу слідує латексована кокосова плита, виготовлена ​​за технологією PoliTex ®. Завдяки даній технології, кокосова койра захищена від впливу пружин сіткою з поліестерового матеріалу.

Кокосова койра - це екологічно чистий матеріал, що не піддається гниттю, розкладанню і деформації. Він є ідеальним наповнювачем в матрацній індустрії.

Товщина кокосової койри в матраці Extra Latex становить 1см.

Як пружинний блок застосовується блок незалежних пружин «Pocket Spring» (кишенькові пружини). Пружина вставляється в кишеню (окремий мішечок з матерії високої щільності). Згруповані в такий спосіб пружини дозволяють досягти високої точкової гнучкості, і, як наслідок, ідеально підтримують тіло людини під час відпочинку, створюючи чудовий ортопедичний ефект.

Пружинний блок «Pocket Spring» скріплений по периметру рамою з прокатної сталі, завдяки якій пружини фіксуються на краю матраца і не вириваються назовні. Матрац Extra Latex містить 272 пружини на кв. метр.

У матраці використовуються виключно натуральні і довговічні матеріали. Він - для людей, які цінують здоровий і комфортний сон.

Чохол матраца Extra Latex виготовлений з бельгійської жаккардової тканини з мікрофіброю білого кольору підвищеної міцності. На чохол нанесені логотипи Sleep & Fly.

З одного боку, чохол прошитий шарами синтепону і бавовняної вати, а з іншого - шарами синтепону і вовняного волокна. Бавовна володіє чудовими абсорбуючими властивостями, а шерсть рівномірно поширює тепло по всьому матрацу. Така конструкція чохла забезпечує комфортний сон як влітку, так і взимку.

Чохол матраца Extra Latex містить аератори для забезпечення циркуляції повітря усередині матраца.

Основнi характеристики
Навантаження 130 кг.
Тип начинки Незалежний пружинний блок
Висота матраца 21 см
Жорсткість Середній

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший