Акцiя
  • Матрац Релакс Премиум
  • Матрац Релакс Премиум

Матрац Релакс Премиум

Гарантiя
3 роки
  • Виробник: Come-for
  • Артикул: Релакс Премиум
  • Навантаження: 140 кг.
  • Тип начинки: Незалежний пружинний блок
  • Висота матраца: 23 см.
  • Жорсткість: Жорсткий
  • 4 381грн


Доступні опції


Завдяки посиленому пружинному блоку матрац «Релакс Преміум» здатний витримувати високі статичні та динамічні навантаження.

Дана модель - ідеальний варіант для людей міцної статури, а також для тих, хто надає перевагу жорсткому спальному місцю.

Все настилочні шари виготовлені з натуральних матеріалів.

Чому матрац Релакс Преміум такий популярний? Тому що це матрац по істині преміум класу, призначений для щоденного сну і здатний витримувати великі навантаження. Дана модель матраца виготовлена ​​з повністю натуральних екологічних матеріалів, прекрасно підійде для людей з надмірною вагою, і тих, хто любить жорсткому спальному місцю.

Матрац Релакс Преміум Come-for поєднує в собі високу якість, надійність, гіпоалергенність і оптимальну вартість. Висота матраца - 21 см, допустиме навантаження до 140 кг на одне спальне місце. Для виробництва чохла обрані такі матеріали як трикотаж, синтепон, бавовна, шерсть і спанбонд - зносостійкі, приємні на дотик. Наповнення матраца відповідає сучасним тенденціям і складається з спонфлексу, жорсткого і м'якого войлоку, посиленого пружинного блоку Pocket Spring і єврокаркаса. Матеріали стійкі до пилового кліща. Матрац жорсткий, двосторонній, з симетричною жорсткістю, ефектом зима/літо і зручними ручками для перевертання.

Завдяки блоку незалежних пружин, єврокаркасу і вдалому поєднанню матеріалів матрац Релакс Преміум володіє ортопедичним і анатомічним ефектом. З таким матрацом легко зберегти здоров'я хребта, повноцінно відпочити і виспатися.

Якість матраца Релакс Преміум підтверджено численними позитивними відгуками наших покупців. Дійсно, досить складно передати всі переваги даного матраца словами, щоб відчути весь комфорт даної моделі - потрібно неодмінно його випробувати.

Матрац Релакс Преміум Come-for - це значить найвища якість, розумна вартість, своєчасна доставка і сервіс, довговічність і екологічність.

Основнi характеристики
Навантаження 140 кг.
Тип начинки Незалежний пружинний блок
Висота матраца 23 см.
Жорсткість Жорсткий

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший