Подушка ортопедична з піною пам'яті "Memory Wave Maxi" 60х40 см

Кількість обмежена!
  • Артикул: Memory Wave Maxi
  • 1 299грн


Акція з 22.07.2022 до розпродажу товарного запасу!

Знижка на ортопедичну подушку Memory Wave Maxi!

1699 грн   1299 грн

В якості наповнювача подушки використовується в'язкоеластичний, володіючий мікропористою структурою матеріал «Memory foam», який точно адаптується під контури шиї і голови. Це властивість дозволяє подушці надавати мінімальний тиск на голову. Хвилеподібна форма моделі дає можливість вибрати найбільш комфортне положення для сну, знизити м'язову напругу шийного відділу хребта. Чохол зйомний на замку.

Розмір подушки: 60 х 40 х 10/11 см

Наповнювач: memory (піна з ефектом пам'яті)

Чохол: стрейч-жаккард, з'ємний


Піна з пам'яттю - сучасний матеріал, який був розроблений в дослідницькому центрі NASA з метою захистити астронавтів від сили гравітації під час запуску космічного корабля. Однак її унікальні властивості швидко завоювали популярність у побуті і сьогодні використовуються при виготовленні постільного приладдя для тих, хто справді цінує комфортний відпочинок.

На відміну від інших наповнювачів, в'язкоеластичній піні з пористою структурою притаманна більша щільність, і разом з тим вона чутлива до температури тіла. Завдяки своїй структурі цей матеріал ідеально підлаштовується під форму і вагу Вашої голови, а коли тиск зникає, піна з пам'яттю повертається до своєї початкової форми. Тому, уві сні Ви більше не відчуваєте поверхню подушки. Виникає враження, ніби Ви опинилися у невагомості!

Окрім того, піна з пам'яттю несприятлива для пилових кліщів. Тому ортопедичну подушку з піною пам'яті можна порадити всім людям, які страждають від алергії. Час позбавитись від невидимих сусідів - зітхніть з полегшенням!Ергономічний дизайн поверхні, яким володіють ортопедичні подушки з піною пам'яті, забезпечує комфортне розташування голови і шиї. М'язи спини не напружуються під час сну, як у випадку з великими пір'яними подушками, які люди звикли підкладати не тільки під голову, а й під плечі. Конструкція виробу максимально знижує тиск на шию і спинний хребет, що сприяє розслабленню всього організму і здоровому сну.Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший